Електросамокати, гіроскутери, електровелосипеди

● Значно зменшився пробіг самокату/електровелосипеду на одному заряді

Елементи батареї мають властивість деградувати з часом, їх ємність падає, звідси і менший запас ходу. Не варто також забувати що акумулятори, побудовані за технологією Li-ion не люблять експлуатацію при низьких температурах, на холоді вони розряджаються набагато швидше.

● Самокат/електровелосипед показує невірну швидкість

Швидше за все, справа в неправильних налаштуваннях контролера: невірно встановлений діаметр колеса та/чи кількість полюсів мотор-колеса.

● Самокат/електровелосипед не заряджається

Іноді це відбувається з вини зарядного пристрою, можна спробувати його відремонтувати, чи замінити на новий. Також не рідкісні випадки, що винна в цьому батарея, а саме вихід з ладу окремих її елементів, або плати BMS Оскільки міняти цілою батарею - дороге задоволення, ми можемо перепакувати батарею - перевірити і замінити тільки ті акумулятори, які втратили ємність або несправні.

● Заміна суцільнолитих коліс на камерні/безкамерні чи навпаки

Не завжди це можливо зробити в силу конструктивних особливостей і відмінностей моделей, тому необхідно оглянути Ваш самокат, і тільки тоді ми зможемо озвучити можливість і ціну переобладнання.

● Самокат/електровелосипед став повільніше їхати

Проблема може бути як у втраті ємності батареї, яка вже не може забезпечити достатньої потужності, так і в неправильних налаштуваннях контролера.

● Гідроізоляція самокату

Ми виконуємо даний вид робіт: проводиться заливка плат лаком, герметизація внутрішніх порожнин і відсіків самоката, виконується ущільнення місць входу проводки в блоки. З цінами робіт можете ознайомитися тут.

● Я хочу модернізувати/переробити/вдосконалити свій самокат шляхом заміни окремих його запчастин

Такі випадки обговорюються індивідуально, за умови що Ви розумієте ЯК і ЩО хочете зробити.