Що з моїм ноутбуком?

● Ноутбук не вмикається

Найпопулярніша поломка ноутбука. Причин може бути безліч, від неробочого блоку живлення, до виходу з ладу одного з чіпів чи інших електронних компонентів.

● Ноутбук впав або був сильний удар, після якого на екрані з'явилися смуги або погано видно зображення

Розбита матриця - тільки під заміну. Вартість заміни можна подивитися тут.

● Погано натискаються клавіші ноутбука і/або не працюють зовсім

Зазвичай клавіатури не ремонтопридатні і їх просто міняють. Ціна ремонту залежить від виду клавіатури. Вартість клавіатури з рамкою більша ніж у звичайних.

● Ноутбук почав сильно шуміти

Зазвичай це відбувається через засмічення системи охолодження. Вирішується її очищенням, заміною термопасти і термопрокладок. Своєчасна чистка дуже важлива і убереже Вас від дорогих ремонтів.

● З'являються смуги або перешкоди на екрані під час ігор

Швидше за все вийшов з ладу відеочіп ноутбука. Вирішується його заміною.

● Ноутбук не заряджається або відходить гніздо живлення

У більшості випадків необхідно міняти роз'єм живлення або шнур від блоку живлення до ноутбука. Але, можливо, проблема і в материнській платі, наприклад вийшов з ладу контроллер заряду.

● Ноутбук повільно працює

Може бути багато причин, як в поломці материнської плати, так і в програмному забезпеченні. Ну або ноутбук просто морально застарів :) У такому разі можна спробувати надати йому друге життя, замінивши жорсткий диск (HDD) на твердотілий накопичувач (SSD) і додати оперативної пам'яті.

● Ноутбук залили водою або іншою рідиною

Поперше необхідно його негайно відключити від мережі, і якщо це ноутбук зі з`ємною батареєю, то витягнути батарею. Чим швидше Ви звернетеся до нас, тим дешевше буде ремонт.