Що з моїм телефоном?

● Телефон впав, з'явилися тріщини на склі, але зображення є

Залежно від конструкції телефону, ремонт полягає в заміні тачскріну, або модуля в цілому (екран + сенсор). Бюджетні телефони зазвичай зроблені із застосуванням повітряного прошарку між тачскріном і екраном. В цьому випадку можлива заміна окремо тачскріну. Якщо в телефоні використана технологія OGS (без повітряного прошарку), змінюється модуль в зборі.

● Замість зображення на екрані смуги, плями

Швидше за все, розбитий дисплей. Вирішується заміною модуля. Однак, бувають випадки, коли артефакти на екрані у вигляді смуг, квадратів або мерехтливих ділянок є наслідком виходу з ладу материнської плати смартфону.

● Ремонтуєте кнопкові телефони?

Ні, з причини економічної недоцільності ремонту таких пристроїв.

● Телефон "живе своїм життям", сам натискає все підряд

Несправний тачскрін, вирішується тільки його заміною.

● Телефон показує логотип, і більше нічого

В даному випадку можливі декілька варіантів: збій програмного забезпечення, що вирішується перепрошивкой пристрою; вийшла з ладу внутрішня пам'ять телефону - вирішується її заміною; несправність яких-небудь датчиків (наближення, гіроскопа і так далі) - вирішується пошуком неробочого елементу і його заміною.

● Телефон не вмикається

Варіантів може бути багато, від банального випадання шлейфа чи поганого контакту, закінчуючи несправностями ланцюгів живлення, або мікросхем. Вартість ремонту Вам буде озвучена після діагностики.

● Телефон не заряджається, або починає заряджатися при похитуванні кабелю в роз'ємі

Зламано гніздо зарядки, потрібно його замінити. Вартість заміни варіюється, залежно від того, який тип роз'єму використаний в телефоні, оськільки тільки зовні вони усі здаються однаковими. Типи кріплення на плату і різновиди роз'ємів обчислюються десятками.