Що з моїм телевізором?

● Телевізор не включається, не горить навіть лампочка на передній панелі

Швидше за все проблеми з блоком живлення та/чи з материнською платою телевізора. Часто блоки живлення виходять з ладу після перепадів напруги в мережі, після грози, або їм просто прийшов час. Дуже поширена проблема - роздулися конденсатори. Наш сервісний центр практикує в такому випадку заміну ВСІХ конденсаторів, а не тільки очевидно роздутих, для забезпечення безперебійної роботи Вашої техніки в подальшому. З материнськими платами все набагато складніше, поломка може полягати як в маленькому елементі, так і, наприклад, в мікросхемі пам'яті. Що досить часто трапляється з телевізорами з вбудованим SMART. З вартістю робіт Ви можете ознайомитися тут.

● Телевізор вмикається і навіть з'являється звук, але зображення немає

Напевно, найпоширеніша проблема LCD-телевізорів - вийшло з ладу підсвічування. Якщо це дійсно так, ви можете побачити зображення, посвітивши на телевізор ліхтарем. Зазвичай, це відбувається через несправність одного або декількох світлодіодів всередині матриці телевізора. В такому випадку ми змінюємо цілу лінійку, навіть якщо несправний один світлодіод. Це необхідність, так як заміна одного елемента не є повноцінним ремонтом. Також в старих телевізорах можуть використовуватися люмінісцентні лампи замість світлодіодів. Вони також підлягають заміні. Висока вартість ремонту даної несправності обумовлена ​​необхідністю розбирання самої матриці телевізора, а це досить тонкий процес, що вимагає уваги і акуратності.

● Телевізор впав/його вдарили, і тепер замість зображення смуги або плями

Найгірша поломка - розбита матриця. Ремонту ця деталь не підлягає, тільки заміна. Ціни на нові матриці дуже високі, і часто ремонт просто економічно недоцільний. На деякі китайські телевізори матриці можуть коштувати дорожче самого телевізора. А ще їх дуже важко дістати і транспортувати. Однак, якщо ціна деталі Вас не відлякає, ми готові допомогти.

Разбитый телевизор

● Телевізор вмикається, екран світиться чорним або білим

Можливо, проблема в материнській платі телевізора, в блоці T-CON, або в матриці. Детально ми зможемо сказати Вам після діагностики, так як причин може бути маса: від випавшого шлейфу до несправності в склі матриці.

● Телевізор вмикається, але немає звуку

Якщо звук є, але з перешкодами (хрипи, клацання) - проблема пов'язана з динаміками. Якщо ж звуку немає взагалі - швидше за все справа в материнській платі.

● Телевізор вмикається, з'являється логотип і більше нічого не відбувається

В такому випадку необхідно перепрошивати програмне забезпечення телевізора, однак, якщо це не допоможе - велика ймовірність, що вийшла з ладу мікросхема пам'яті.

● "Живе своїм життям"

Схоже, у Вас проблема або з кнопками управління телевізором, або з пультом ДУ.

● Помили/протерли/розлили воду на телевізор і тепер він не працює

Рідина, яка потрапляє в прилад може повести себе непередбачувано, тому вартість ремонту формується індивідуально, в залежності від складності та обсягу робіт по відновленню плат і шлейфів.